ČINNOSTI

Volná pracovní místa

PŘIJÍMÁNÍ ABSOLVENTŮ VYSOKÝCH ŠKOL

Co Vás čeká:

  • absolvování firemní roční praxe, která Vám usnadní přechod ze studentského období do praktického života a zároveň Vám ukáže zblízka všechna odvětví naší firmy
  • doplnění chybějících ale nepostradatelných dovedností - např. řidičský průkaz

Nabízíme:

  • jistotu perspektivního a stabilního zaměstnání
  • výhled na další profesní růst
  • různorodou samostatnou práci s určitou mírou zodpovědnosti
  • přátelský kolektiv s nízkým věkovým průměrem

ZAHRADNICKÝ MISTR, ZAHRADNÍK - realizace zahrad

Jedná se o fyzicky náročnou ale zajímavou práci v terénu - realizace a údržba zahrad, parků, uličních stromořadí, dětských hřišť atd.

Požadavky: řidičský průkaz sk. B, čistý trestní rejstřík, praxe v oboru.

ZAHRADNÍK - školky okrasných rostlin

Tato pozice je také fyzicky náročná, ale velice zajímavá a v pěkném prostředí provozovny školek okrasných rostlin. Práce zahrnuje množení a pěstování rostlinného materiálu, nákup a prodej rostlin atd.

Požadavky: řidičský průkaz sk. B, čistý trestní rejstřík.

STAVEBNÍ MISTR - STAVITEL

Tato pozice zahrnuje práci na výstavbě prvků zahradní architektury (koupací jezírka, stavební prvky), výstavbu dětských hřišť a práci na provozovnách firmy.

Pokud máte zájem o některou z nabízených pracovních pozic, kontaktujte nás, prosím, na telefonních číslech:

tel.: 233 081 333, 603 372 820

nebo zašlete svůj životopis na e-mail: kahlerova@jena.cz